Přemýšlíte jak na výplň rtů? - Klinika ŠVÝCARSKÁ

Ne každá žena vlastní plné “šťavnaté” rty. Naštěstí žijeme v době, kdy můžeme jít plným, zdravým a krásným rtům jednoduše naproti. Jedna z možností jsou výplně s kyselinou hyaluronovou.  O té už jste určitě slyšeli, pokud se jenom trochu zajímáte o estetickou medicínu.

Co si představit pod pojmem kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je takovým malým molekulárním zázrakem. Vyskytuje se přirozeně v lidském těle a umí na sebe vázat velké množství vody, která způsobuje lepší tkáňovou obnovu a přísun živin i kyslíku. Mezi její další pozoruhodné vlastnosti patří zajišťování tvorby nových kolagenových a elastinových vláken. Lidově řečeno – opravdu zpomaluje stárnutí

U nás na klinice ji využíváme v mnoha procedurách. Kyselina hyaluronová je skvělým pomocníkem pro vyhlazení vrásek, rejuvenaci a modelaci obličeje, anti-aging a celkové omlazení. Rovněž pomáhá při výplních propadlých částí obličeje, ať už jsou to tváře, kruhy pod očima nebo spánky. S její pomocí dokážeme dokonce i tvarovat čelist a nos. Tentokrát se ale blíže podíváme na výplně rtů.

kontrola znamének

Odborná, bezbolestná a rychlá výplň rtů v Olomouci

Na Klinice Švýcarská v Olomouci běžně využíváme výplně od firmy Teosyal. Mezi nejoblíbenější produkty u našich klientů pak patří typ Teosyal KISS nebo RHA3. Konečný výsledek se odvíjí podle různé hustoty a zasíťování gelu. Také záleží, jestli zvolíte například mírnou úpravu asymetrie rtů a vzhled lehčího objemu, nebo zvolíte výraznější vytvarování, pro které obvykle používáme 1 ml výplně a více.

 

Proč si zvolit péči na Klinice Švýcarská a nejít cestou levnějších výplní?

Dnes už je bohužel zvykem, že se často setkáváme s různými praktikami, během kterých výplně aplikují i pracovníci, kteří nemají lékařské vzdělání nebo náležitou odbornost danou zákonem. V případě, kdy například dojde k částečné aplikaci výplně do cévního řečiště, tak si s tím řádně vyškolený lékař samozřejmě dokáže rychle poradit. Nezkušený personál ale může při aplikaci výplně rtů napáchat více škody než užitku. Protože je u nás na klinice zdravá krása na prvním místě, nemusíte se bát, že bychom si s jakoukoliv případnou komplikací při zákroku nedokázali poradit. Naše služby již využily stovky spokojených klientů a vy můžete být mezi nimi.

Jedinečná akce na výplňě rtů

Už dlouho přemýšlíte o výplni rtů? Pak není náhoda, že jste narazili na naši speciální akci s názvem “Den plných rtů”, díky které ušetříte až 1000 Kč. Akce platí pouze 3. června a časy se rychle plní, proto radíme neotálet s rozhodováním.

Chcete se před zákrokem raději poradit s našimi specialisty nebo si rovnou rezervovat včas své místo? 

Ozvěte se nám na tel.: +420 588 880 200 

nebo e-mail: info@klinika-svycarska.cz

akce výplň rtů

Přejeme vám pevné zdraví a těšíme se na vaši návštěvu 

Kolektiv Kliniky Švýcarské