Využijte zimní období pro omlazení pleti - Klinika ŠVÝCARSKÁ

OMLAZENÍ PLETI JE VHODNÉ ZEJMÉNA V ZIMĚ

Pokud zrovna nepatříte mezi milovníky zimy, dokážeme vám, že na všem se dají najít nějaká pozitiva. V zimním období – tedy právě teď, je totiž nejvhodnější doba na řadu zákroků, které naše klinika poskytuje.

OMLAZENÍ PLETI POMOCÍ CO2 LASERU

Speciálně v tomto období doporučujeme rejuvenaci neboli omlazení pleti pomocí frakčního CO2 laseru, který nastartuje novou tvorbu kolagenu jehož deficit je právě příznakem stárnutí, ale i prvních vrásek. Zákrokem vám zajistíme zjemnění pleti s liftingovým efektem a můžete se tak těšit na přirozené omlazení i zmírnění pigmentace.
omlazení pleti

NEPŘESTÁVEJTE SE SMÁT ANEB JAK NA VRÁSKY KOLEM OČÍ

Vrásky kolem očí patří mezi první vrásky. Čím více se usmíváte, tím hlubší mohou být.

Svůj úsměv ale neomezujte. Raději zavolejte nebo napište a společně zkonzultujeme co by rejuvenace mohla přinést právě vám. Rozhodně potom budete mít více důvodů k úsměvům.

 

TRÁPÍ VÁS PROBLEMATICKÁ PLEŤ?

Akné nás netrápí pouze v pubertě. Problematická pleť nás může potkat i v dospělosti. Ať už máte svůj specifický problém jako je akné, mastná pleť, pigmentové skvrny, ztráta jasu, ale i první vrásky, tak je zaručeným pomocníkem lékařský chemický peeling.

Chemický peeling se od kosmetického peelingu liší významně vyšší koncentrací účinných látek a jejich možnou vzájemnou kombinací. Čistí pleť do hloubky a poradí si i s výrazným akné, hyperpigmentací, černými tečkami nebo drobnými jizvičkami.

Výsledkem je čistá, projasněná a barevně sjednocená pleť.

chemický peeling

Stále nejste fanouškem zimy? Zkuste z té letošní udělat nový začátek, jak jaro přivítat se zdravou a přirozenou krásou vaší pleti.

Chcete se na něco zeptat? Rádi vám poradíme!

 Zavolejte: +420 588 880 200

Nebo nám napište: info@klinika-svycarska.cz

Nezapomeňte také sledovat náš web, a profily na Facebooku nebo Instagramu, kde vám pravidelně přinášíme spoustu užitečných rad, tipů a novinek z Centra kožní prevence Kliniky Švýcarská v Olomouci.

Přejeme vám pevné zdraví

Kolektiv Centra kožní prevence