O nás - Klinika ŠVÝCARSKÁ
Klinika Švýcarská

Kdo jsme a co děláme

Kdo jsme

Jsme tým specialistů se širokým odborným vzděláním a dlouholetými zkušenostmi z několika lékařských oborů, které spojuje nadšení pro kvalitní estetickou medicínu a přesvědčení, že každý má právo na zdravou krásu.

 

Co děláme

Pečujeme o zdravou a přirozenou krásu tak, aby krása a zdraví byly v dokonalé harmonii a aby vzhled těla a spokojenost duše klienta souzněly ve smyslu řeckého ideálu kalokagathia.

Čeho chceme dosáhnout

Aby Vám návštěva u nás přinášela potěšení ze skvěle provedeného ošetření, příjemný zážitek z vlídného personálu a elegantního prostředí, a abyste se k nám rádi vraceli.

Medicína založená na důkazech

Neslibujeme zázraky, ale seriózní estetickou medicínu. Veškeré používané procedury i doporučené postupy jsou založené na tzv. evidence-based medicine, tedy na medicíně založené na důkazech. Zaručujeme účinnost procedur a jejich medicínskou bezpečnost.

 

Kvalita procedur a používaných materiálů

Při naší práci dbáme na kvalitu a bezpečnost používaných materiálů. Mezi naše produkty se řadí například špičková švýcarská značka Teoxane s jejich výplněmi Teosyal a doplňkovou kosmeceutikou Teoxane, produkty značky Stylage, chemický peeling značky Neostrata, doplňkové produkty La Roche-Possay. 

K nejpřesnějšímu vyšetření znamének používáme celotělový skener FotoFinder ATBM Master s umělou inteligencí.

Jako registrované zdravotnické zařízení zaručujeme medicínskou bezpečnost a správnost použití všech technologií a materiálů.

Exkluzivní prostředí

Klinika Švýcarská se pro klienty otevřela v rámci Rezidenčního parku Švýcarská v Olomouci v blízkosti centra a nákupního centra Šantovka. Vzniklo unikátní prostředí kliniky, která v příjemném, diskrétním a elegantním prostředí přináší komplexní služby v oblasti krásy a zdraví. Veškeré prostory i jejich vybavení byly navrženy s ohledem na potřeby a komfort klientů.

Mé právo na zdravou krásu

V péči o krásu klademe vždy na první místo zdraví. Naším cílem je najít zdravou cestu ke zlepšení vnějšího vzhledu, ale také řešit vnitřní příčiny nedokonalostí a podpořit celkové zdraví klienta.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte: +420 588 880 200

nebo nám napište: info@klinika-svycarska.cz